VIII. KIMUEN F7 TXAPELKETA

 VIII. KIMUEN F7 TXAPELKETA

AVELINO MEMORIAL

 

 Finalak Fasea 2017.eko Ekainaren 4a

ATHLETICPORTU
ASTRABUELO A
RETUAMORE
ATXULAURBASKONIA
PORTEROJON FERNANDEZ (ELO B)DEPORTIVIDADELORRIETA B
PITXITXIAITOR VALGAÑON (POR)MEJOR JUGADOREGOITZ FLORES (RETU)
logo_elorrietalogo_elorrietaMEJOR JUG.LOCALMARKEL SAN JOSElogo_elorrieta
FINAL3º y 4º
ASTRABU15ATHRETU81ATXULAUR
SEMIFINALES
RETU00PASTRABUATXULAUR01ATH
logo_elorrietalogo_elorrietalogo_elorrietalogo_elorrietalogo_elorrieta
5º y 6º7º y 8º
PORTU51ELO ABASKONIA14AMORE
SEMIS5ºal8ºSEMIS 5ºa8º
BASCONIA04PORTUELO A20AMORE
logo_elorrietalogo_elorrietalogo_elorrietalogo_elorrietalogo_elorrieta
CUARTOS
9:30RETUERTO40BASKONIAPORTU11PASTRABU
9:55ATXULAUR20ELO AAMORE02ATH
logo_elorrietalogo_elorrietalogo_elorrietalogo_elorrietalogo_elorrieta
CLASIFGRUPO CPGFGCGRUPO DPGFGC
1º ATXULAUR7931ºAMORE553
2º MUN(RET)6742º ASTRABU433
3º BASKONIA35103ºS IGNACIO432
4º SALES1264º ELO B314
SAB (PM)CAMPO 1CAMPO 2
16.00MUNGIA20SALEBASKONIA15ATXULAUR
16.30ELO B02S IGNACIOASTRABU22PAMORE
17.00MUNGIA41BASKONIASALE11PATXULAUR
17.30ELO B10ASTRABUS IGNACIO11PAMORE
18.00MUNGIA13ATXULAURSALE13BASKONIA
19.30ELO B02AMORES IGNACIO01ASTRABU
logo_elorrietalogo_elorrietalogo_elorrietalogo_elorrietalogo_elorrieta
CLASIFGRUPO A PGFGCGRUPO BPGFGC
1º RETU9911º PORTU751
2º ELO A61052º ATH6103
3º MORAZA3483º LAKUA464
4º SOMO0184ºMARINA 0013
SAB (AM)CAMPO 1CAMPO 2
10.00ELO A32MORAZARETU20SOMO
10.30ATH40LAKUAMARINA02PORTU
11.00ELO A13RETUMORAZA20SOMO
11.30ATH50MARINALAKUA00PPORTU
12.00ELO A60SOMOMORAZA04RETU
12.30ATH13PORTULAKUA60MARINA

 

  • Deportividad Elorrieta 03B VI Torneo Elorrieta Hirubat
  • V. (2014)
  • Final IV Torneo Elorrieta Hirubat Athletic 0 - 0 At. Perines
  • Mejor Jugador IV Torneo Elorrieta Hirubat
  • athletic txapedun iv torneo elorrieta hirubat
  • IV. (2013)
  • Hincha de Ibarsusi
  • I. (2010)
  • VIII (2017)
  • VI. (2015)
  • Deportividad Elorrieta 03B VI Torneo Elorrieta Hirubat
  • athletic txapedun iv torneo elorrieta hirubat
  • II. (2011)
  • III. (2012)
  • Pitxitxi IV Torneo Elorrieta Hirubat
  • 6º Elorrieta 03A VI Torneo Elorrieta Hirubat
  • VII (2016)

.

VI TORNEO ALEVIN ELORRIETA HIRUBAT (2014)

TXAPELDUNAK: ASTRABUDUAKO TXAPELDUNORDEAK: TRAPAGA —

3. INDAUTXU 4. ARTEAGA 5.SALESIANOS 6.ELORRIETA A 7.SAN IGNACIO 8. MARINA SPORT

PITXITXI [ARTEAGA#10]   JOKALARI ONENA [TRAPAGA#10]   ATEZAIN ONENA  [INDAUTXU]    KIROLTASUN SARIA  ELORRIETA B

.

V TORNEO ALEVIN ELORRIETA HIRUBAT (2014)

TXAPELDUNAK: ASTRABUDUAKO TXAPELDUNORDEAK: LAKUA —

3. IBARSUSI 4. MARINA SPORT 5.RETUERTO 6.SALESIANOS 7.ROMO 8. SOMORROSTRO

PITXITXI IKER GOROS [SALESIANOS]   JOKALARI ONENA PABLO [MARINA SPORT]   ATEZAIN ONENA ELEAZAR [LAKUA]    KIROLTASUN SARIA  SAN PEDRO

.

IV TORNEO ALEVIN ELORRIETA HIRUBAT (2013)

Txapeldun Athletic Club de Bilbao

Final (Penalties) Athletic 0 – 0 At. Perines

.

III TORNEO ALEVIN ELORRIETA HIRUBAT (2012)

Txapeldun Atletico Perines

.

II TORNEO ALEVIN ELORRIETA HIRUBAT (2011)

Txapeldun Moraza

Finalista Astrabudua   — 3º Ibarsusi – 4º Castro – 5º EloB – 6º EloA – 7 ºZarauz – 8º Lakua – Deportividad Lakua – Mejor Portero EloA – Mejor Jugador Moraza

.

I TORNEO ALEVIN ELORRIETA HIRUBAT (2010)

Txapeldun Elorrieta 98A

Final Elorrieta 98A 3 – 1 Elorrieta 98B  (3º Salesianos)