VII. KIMUEN TXAPELKETA – AVELINO MEMORIAL

 VII. KIMUEN F7 TXAPELKETA

AVELINO MEMORIAL

CLICK INFO 

 Finalak Fasea 2016.eko Ekainaren 5a

.

 Aurreko Fasea 2016.eko Ekainaren 4a

ATHLETICMARINA
ASTRABUBALMASEDA
MUNGIAELORRIETA A
RETUERTOARTEAGA
PORTEROANAITZ BILBAO (MUNGIA)DEPORTIVIDADELORRIETA B
PITXITXIAITOR GOYOAGA (ATH)MEJOR JUGADORAINGERU OLABARRIETA
logo_elorrietalogo_elorrietalogo_elorrietalogo_elorrietalogo_elorrieta
FINAL3º y 4º
ATHLETIC52ASTRABUDUARETUERTO16MUNGIA
SEMIFINALES
RETUERTO04ATHLETICMUNGIA23ASTRABUDUA
logo_elorrietalogo_elorrietalogo_elorrietalogo_elorrietalogo_elorrieta
5º y 6º7º y 8º
BALMASEDA01MARINAARTEAGA23ELORRIETA A
SEMIS 5º al 8ºSEMIS 5º al 8º
ARTEAGA11(p)BALMASEDAELORRIETA A11(p)MARINA
logo_elorrietalogo_elorrietalogo_elorrietalogo_elorrietalogo_elorrieta
CUARTOS
RETUERTO10ARTEAGAATHLETIC50BALMASEDA
MUNGIA21ELORRIETA AASTRABU20MARINA
logo_elorrietalogo_elorrietalogo_elorrietalogo_elorrietalogo_elorrieta
CLASIFGRUPO CPGFGCGRUPO DPGFGC
1º MUNGIA9901º ASTRABU991
2º ARTEAGA6262º BALMASEDA435
3º BASKONIA3223º ELORRIETA B456
4º SALESIANOS0054º SAN IGNACIO038
SAB (PM)CAMPO 1 (IZQ)CAMPO 2 (DER)
16.00MUNGIA20SALESIANOSBASKONIA01ARTEAGA
16.30ELORRIETA B32SAN IGNACIOASTRABU30BALMASEDA
17.00MUNGIA10BASKONIASALESIANOS01ARTEAGA
17.30ELORRIETA B02ASTRABUSAN IGNACIO10BALMASEDA
18.00MUNGIA60ARTEAGASALESIANOS02BASKONIA
19.30ELORRIETA B22 (p)BALMASEDASAN IGNACIO14ASTRABU
logo_elorrietalogo_elorrietalogo_elorrietalogo_elorrietalogo_elorrieta
CLASIFGRUPO A PGFGCGRUPO BPGFGC
1º RETUERTO7821º ATHLETIC981
2º ELORRIETA A7632º MARINA632
3º SOMO3373º LAKUA115
4º MORAZA0164º INDAUTXU115
SAB (AM)CAMPO 1 (IZQ)CAMPO 2 (DER)
10.00ELORRIETA A20MORAZARETUERTO21SOMO
10.30ATHLETIC30LAKUAMARINA10INDAUTXU
11.00ELORRIETA A22 (P)RETUERTOMORAZA21SOMO
11.30ATHLETIC21MARINALAKUA1 (P)1INDAUTXU
12.00ELORRIETA A40SOMOMORAZA02RETUERTO
12.30ATHLETIC30INDAUTXULAKUA01MARINA

 

2016 Elorrieta Futbol 7

 

  • 6º Elorrieta 03A VI Torneo Elorrieta Hirubat
  • Pitxitxi IV Torneo Elorrieta Hirubat
  • VII (2016)
  • Deportividad Elorrieta 03B VI Torneo Elorrieta Hirubat
  • III. (2012)
  • IV. (2013)
  • Mejor Jugador IV Torneo Elorrieta Hirubat
  • VI. (2015)
  • I. (2010)
  • V. (2014)
  • athletic txapedun iv torneo elorrieta hirubat
  • VIII (2017)
  • athletic txapedun iv torneo elorrieta hirubat
  • Hincha de Ibarsusi
  • Deportividad Elorrieta 03B VI Torneo Elorrieta Hirubat
  • Final IV Torneo Elorrieta Hirubat Athletic 0 - 0 At. Perines
  • II. (2011)

.

VI TORNEO ALEVIN ELORRIETA HIRUBAT (2014)

TXAPELDUNAK: ASTRABUDUAKO TXAPELDUNORDEAK: TRAPAGA —

3. INDAUTXU 4. ARTEAGA 5.SALESIANOS 6.ELORRIETA A 7.SAN IGNACIO 8. MARINA SPORT

PITXITXI [ARTEAGA#10]   JOKALARI ONENA [TRAPAGA#10]   ATEZAIN ONENA  [INDAUTXU]    KIROLTASUN SARIA  ELORRIETA B

.

V TORNEO ALEVIN ELORRIETA HIRUBAT (2014)

TXAPELDUNAK: ASTRABUDUAKO TXAPELDUNORDEAK: LAKUA —

3. IBARSUSI 4. MARINA SPORT 5.RETUERTO 6.SALESIANOS 7.ROMO 8. SOMORROSTRO

PITXITXI IKER GOROS [SALESIANOS]   JOKALARI ONENA PABLO [MARINA SPORT]   ATEZAIN ONENA ELEAZAR [LAKUA]    KIROLTASUN SARIA  SAN PEDRO

.

IV TORNEO ALEVIN ELORRIETA HIRUBAT (2013)

Txapeldun Athletic Club de Bilbao

Final (Penalties) Athletic 0 – 0 At. Perines

.

III TORNEO ALEVIN ELORRIETA HIRUBAT (2012)

Txapeldun Atletico Perines

.

II TORNEO ALEVIN ELORRIETA HIRUBAT (2011)

Txapeldun Moraza

Finalista Astrabudua   — 3º Ibarsusi – 4º Castro – 5º EloB – 6º EloA – 7 ºZarauz – 8º Lakua – Deportividad Lakua – Mejor Portero EloA – Mejor Jugador Moraza

.

I TORNEO ALEVIN ELORRIETA HIRUBAT (2010)

Txapeldun Elorrieta 98A

Final Elorrieta 98A 3 – 1 Elorrieta 98B  (3º Salesianos)